ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Про нас

Компанія "ГОЛД ПАК" - український виробник різних видів гнучкої упаковки.

Нашу продукцію використовують для упаковки продуктів харчування - морозива, молока і молочних продуктів, кондитерських, макаронних, пекарських виробів і круп. Але ми також можемо запропонувати упаковку для промислових товарів, фармацевтичних препаратів,  товарів побутової хімії та ін.

Досвід наших кваліфікованих фахівців, використання новітніх технологій і матеріалів від провідних європейських фірм дозволяють нам запропонувати вашій увазі широкий спектр різноманітної продукції, що відповідає найсуворішим вимогам.


Наша компанія запровадила і дотримується комплексного підходу до вирішення питань, пов'язаних з виробництвом упаковки, від розробки оригінал-макету і виготовлення друкарських форм (кліше) до повнокольорового друку на різних матеріалах.

Постійно вивчаючи потреби ринку упаковки, ми можемо запропонувати нашим замовникам нові рішення.

Наш принцип - комплексний підхід до вирішення завдань замовників, пов'язаних з упаковкою.

Місія компанії "ГОЛД ПАК":

Сприяти успішній реалізації бізнес ідей і проектів клієнта. Компетентно супроводжувати бізнес клієнта, його торговельну марку. Сприяти процвітанню власного бізнесу, бізнесу клієнта і підйому ринку упаковки в цілому.

Втілюючи нашу місію в життя, ми прагнемо надавати:

 

 

Використання новітніх технологій, індивідуальний підхід до клієнта і професіоналізм фахівців визначальні фактори для тих, хто звертається до компанії "ГОЛД ПАК". Повний виробничий цикл забезпечує контроль якості і прийнятний для Вас рівень цін.

 

Запрошуємо Вас ознайомитись з продукцією, яку пропонує наша компанія!адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16