This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Про нас

Компанія "ГОЛД ПАК" - український виробник різних видів гнучкої упаковки.

Нашу продукцію використовують для упаковки продуктів харчування - морозива, молока і молочних продуктів, кондитерських, макаронних, пекарських виробів і круп. Але ми також можемо запропонувати упаковку для промислових товарів, фармацевтичних препаратів,  товарів побутової хімії та ін.

Досвід наших кваліфікованих фахівців, використання новітніх технологій і матеріалів від провідних європейських фірм дозволяють нам запропонувати вашій увазі широкий спектр різноманітної продукції, що відповідає найсуворішим вимогам.


Наша компанія запровадила і дотримується комплексного підходу до вирішення питань, пов'язаних з виробництвом упаковки, від розробки оригінал-макету і виготовлення друкарських форм (кліше) до повнокольорового друку на різних матеріалах.

Постійно вивчаючи потреби ринку упаковки, ми можемо запропонувати нашим замовникам нові рішення.

Наш принцип - комплексний підхід до вирішення завдань замовників, пов'язаних з упаковкою.

Місія компанії "ГОЛД ПАК":

Сприяти успішній реалізації бізнес ідей і проектів клієнта. Компетентно супроводжувати бізнес клієнта, його торговельну марку. Сприяти процвітанню власного бізнесу, бізнесу клієнта і підйому ринку упаковки в цілому.

Втілюючи нашу місію в життя, ми прагнемо надавати:

 

 

Використання новітніх технологій, індивідуальний підхід до клієнта і професіоналізм фахівців визначальні фактори для тих, хто звертається до компанії "ГОЛД ПАК". Повний виробничий цикл забезпечує контроль якості і прийнятний для Вас рівень цін.

 

Запрошуємо Вас ознайомитись з продукцією, яку пропонує наша компанія!адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16