This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Упаковка для молочної продукції

Сьогодні  розвиток ринку пакування молочної продукції не лише дозволяє розв’язувати питання споживчої упаковки,  але й максимально зберігати корисні якості продукту. Гнучкий пакувальний матеріал для молока є зручним, економічно вигідним й до того ж  привабливим і презентабельним.  На українському ринку це найбільш затребуваний вид упаковки молочної продукції.  

      Для виробництва гнучкої упаковки молока, як правило, використовують багатошаровий поліетилен високого тиску товщиною 80 і 90 мкм. У порівнянні до інших типів пакування гнучка упаковка молока вигідно відрізняється своєю низькою вартістю. Крім того,  плівки для пакування молока виготовляють із нанесенням фірмового друку, що  наочно підкреслює імідж компанії та робить Ваш продукт краще пізнаваним для споживача.  

      За Вашим бажанням ми розробимо дизайн будь-якого ступеню складності і виконаємо повний комплекс  додрукарських робіт. Наша дизайн-студія вирізняється високим рівнем професіоналізму і має багаторічний досвід у сфері виробництва молочної упаковки, адже це один із головних напрямів нашої діяльності.

     Завдяки повному виробничому циклу компанія «ГОЛД ПАК» може запропонувати своїм клієнтам продукцію гідної якості за прийнятними цінами. Наші матеріали для упаковки цільномолочної продукції повністю відповідають вимогам ДСТУ 2661-94 санітарного законодавства України. Всі вироблені нами матеріали мають сертифікати та гігієнічні висновки.

      Використання такої упаковки надає переваги як виробнику (мінімальні видатки на транспортування, та й на складі пакувальна плівка займає небагато місця), так і кінцевому  споживачу, витрати якого суттєво зменшуються.

     За бажанням замовника ми можемо виготовити упаковку для молока з урахуванням специфічних особливостей продукту і пакувального обладнання. Наші пакувальні матеріали відзначаються:

     Завдяки цим характеристикам поліетиленова упаковка для молока і молочних продуктів  приваблює покупця як своєю зручністю, так і економічністю покупки. Крім того, вона забезпечує збереження корисних якостей продукту і також відмінно його рекламує. адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16