ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Упаковка для майонезу

Наша компанія має технічні можливості та багаторічний досвід з випуску якісної упаковки для різних видів майонезу. Майонезну плівку може виготовити, як з одношарового білого поліетилену, так і з композитного матеріалу, що складається з кількох шарів полімерних матеріалів. Перший вид використовують для упаковки типу "подушечка" або філ-пак, другий, це, як правило, ламінований поліетилен, - для виробництва дой-паків. Основне завдання майонезної упаковки - зберегти корисні властивості продукту, забезпечивши при цьому зручність для покупки і транспортування та скорочення витрат споживача.

     Гнучка упаковка для майонезу є найбільш поширеною серед усіх інших видів пакування масложирової продукції. До її переваг належать низька собівартість матеріалу, що дозволяє формувати конкурентну ціну, а також мала вага упаковки у порівнянні з вагою продукту, що зменшує витрати на транспортування. Завдяки цим характеристикам більшість виробників і споживачів зупиняють свій вибір саме на гнучкій упаковці для майонезу.

     Наша команда досвідчених фахівців допоможе вам створити привабливий дизайн і виконає повний комплекс додрукарських робіт. Ми забезпечимо вас якісними пакувальними матеріалами в необхідні терміни. Повний виробничий цикл дає можливість контролювати якість продукції на всіх етапах і таким чином, перебрати на себе повну відповідальність за вироблений продукт.

     Ми пропонуємо широкий асортимент розмірів і товщини плівки і ламінатів, виразний дизайн, привабливий зовнішній вигляд упаковки, високу зварюваність і бар'єрні властивості плівки. Якісна упаковка майонезу завжди виділить ваш продукт серед безлічі інших, тим самим залучаючи нових покупців і збільшуючи обсяги ваших продажів.

     Будемо раді запропонувати вашому підприємству індивідуальні рішення для упаковки майонезної продукції. Сподіваємося на перспективне і взаємовигідне співробітництво.адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16