This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Упаковка для майонезу

Наша компанія має технічні можливості та багаторічний досвід з випуску якісної упаковки для різних видів майонезу. Майонезну плівку може виготовити, як з одношарового білого поліетилену, так і з композитного матеріалу, що складається з кількох шарів полімерних матеріалів. Перший вид використовують для упаковки типу "подушечка" або філ-пак, другий, це, як правило, ламінований поліетилен, - для виробництва дой-паків. Основне завдання майонезної упаковки - зберегти корисні властивості продукту, забезпечивши при цьому зручність для покупки і транспортування та скорочення витрат споживача.

     Гнучка упаковка для майонезу є найбільш поширеною серед усіх інших видів пакування масложирової продукції. До її переваг належать низька собівартість матеріалу, що дозволяє формувати конкурентну ціну, а також мала вага упаковки у порівнянні з вагою продукту, що зменшує витрати на транспортування. Завдяки цим характеристикам більшість виробників і споживачів зупиняють свій вибір саме на гнучкій упаковці для майонезу.

     Наша команда досвідчених фахівців допоможе вам створити привабливий дизайн і виконає повний комплекс додрукарських робіт. Ми забезпечимо вас якісними пакувальними матеріалами в необхідні терміни. Повний виробничий цикл дає можливість контролювати якість продукції на всіх етапах і таким чином, перебрати на себе повну відповідальність за вироблений продукт.

     Ми пропонуємо широкий асортимент розмірів і товщини плівки і ламінатів, виразний дизайн, привабливий зовнішній вигляд упаковки, високу зварюваність і бар'єрні властивості плівки. Якісна упаковка майонезу завжди виділить ваш продукт серед безлічі інших, тим самим залучаючи нових покупців і збільшуючи обсяги ваших продажів.

     Будемо раді запропонувати вашому підприємству індивідуальні рішення для упаковки майонезної продукції. Сподіваємося на перспективне і взаємовигідне співробітництво.адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16