This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Упаковка для овочів

     Овочі і фрукти, зручно упаковані в яскравий поліетиленовий пакет з фірмовим друком, завжди більш подобаються покупцям, що збільшує обсяги продажів. В роздрібних торговельних мережах такі товари також користуються особливою популярністю, оскільки вони зручні і дають можливість швидко робити покупки. На пакеті має бути інформація про виробника, а сам пакет бажано виготовити з прозорого поліетилену, щоб кінцевий споживач міг добре бачити розмір, колір і якість продукту. Перевагами для покупця є зручна фасовка, наявність необхідної інформації, приємний зовнішній вигляд, швидко упізнаний товар на полиці і гарантія якості від виробника. Крім того, при транспортуванні ця упаковка допоможе захистити товар від механічних пошкоджень і зберегти зовнішній вигляд продукції. В Україні  найчастіше таке пакування використовують для картоплі, моркви, буряка, цибулі і яблук. Це можуть бути пакети, що вмішують 1, 2, 2,5, 5 або 10 кг продукту.

     Пакети виготовляють з урахуванням усіх вимог замовника (розмір пакета, товщина матеріалу, перфорація, дизайнерське оформлення та ін.). За вашим бажанням ми розробимо дизайн будь-якого ступеня складності і виготовимо пакети необхідних вам типорозмірів і товщини з нанесенням якісного флексографічного друку.  

     Пакети для фасування овочів і фруктів придатні для ручного і напівавтоматичного фасування, їх також можна використовувати на автоматичному фасувальному обладнанні. Відмінність в тому, що для автоматів пакети поставляють у рулоні. За вашим бажанням наші дизайнери готові розробити для вашої продукції влучний дизайн, що сприятиме успішному просуванню та реалізації продукту. Будемо раді проконсультувати вас і підібрати необхідні матеріали.адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16