ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Упаковка для овочів

     Овочі і фрукти, зручно упаковані в яскравий поліетиленовий пакет з фірмовим друком, завжди більш подобаються покупцям, що збільшує обсяги продажів. В роздрібних торговельних мережах такі товари також користуються особливою популярністю, оскільки вони зручні і дають можливість швидко робити покупки. На пакеті має бути інформація про виробника, а сам пакет бажано виготовити з прозорого поліетилену, щоб кінцевий споживач міг добре бачити розмір, колір і якість продукту. Перевагами для покупця є зручна фасовка, наявність необхідної інформації, приємний зовнішній вигляд, швидко упізнаний товар на полиці і гарантія якості від виробника. Крім того, при транспортуванні ця упаковка допоможе захистити товар від механічних пошкоджень і зберегти зовнішній вигляд продукції. В Україні  найчастіше таке пакування використовують для картоплі, моркви, буряка, цибулі і яблук. Це можуть бути пакети, що вмішують 1, 2, 2,5, 5 або 10 кг продукту.

     Пакети виготовляють з урахуванням усіх вимог замовника (розмір пакета, товщина матеріалу, перфорація, дизайнерське оформлення та ін.). За вашим бажанням ми розробимо дизайн будь-якого ступеня складності і виготовимо пакети необхідних вам типорозмірів і товщини з нанесенням якісного флексографічного друку.  

     Пакети для фасування овочів і фруктів придатні для ручного і напівавтоматичного фасування, їх також можна використовувати на автоматичному фасувальному обладнанні. Відмінність в тому, що для автоматів пакети поставляють у рулоні. За вашим бажанням наші дизайнери готові розробити для вашої продукції влучний дизайн, що сприятиме успішному просуванню та реалізації продукту. Будемо раді проконсультувати вас і підібрати необхідні матеріали.адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16