This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Упаковка для товарів побутової хімії

     Наша компанія радо запропонує вам різні рішення для упаковки товарів побутової хімії. До такої упаковки пред'являють особливі вимоги, що враховують властивості продукту. Як правило, для цих рішень використовують багатошарові поліетиленові та інші подібні матеріали. Ця упаковка повинна мати чудові бар'єрні властивості, герметичність і привабливий зовнішній вигляд. Завдяки міжшаровому друку ламінованих матеріалів, продукт при тривалому транспортуванні та зберіганні не втрачає свій зовнішній вигляд і зберігає яскравість і насиченість фарб. Мала вага упаковки у порівнянні до обсягу продукту дозволяє скоротити витрати на транспортування.

       Перевагами гнучкої упаковки є її економічність і можливість фасувати різні об’єми  продукту. Все це позитивно впливає на формування нижчої ціни і підвищує споживчий попит. Важливу роль відіграє дизайн упаковки: він має виділити вашу торговельну марку серед інших і максимально привернути увагу покупця.

     Ми готові розробити для вас унікальний дизайн і виготовити якісний пакувальний матеріал за прийнятною ціною. Компанія «ГОЛД ПАК» має багаторічний досвід з виробництва різних видів гнучкої упаковки. Виготовлені нами пакувальні матеріали мають прекрасні зварювальні властивості, що дає можливість зробити міцний і герметичний шов на обладнанні від будь-якого виробника навіть при пакуванні дрібнодисперсних товарів і сипких товарів побутової хімії, що пилять. Ми готові професійно вирішити поставлені завдання і знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16