This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ТОВ "ГОЛД ПАК УКРАЇНА"

Виробництво гнучкої упаковки

нанесення флексографії будь-якої складності

+38(0352) 40-05-24

e-mail: info@goldpak.com.ua

місто Тернопіль, вул. Текстильна 28

Упаковка в пакети

     Сьогодні пакування в пакети набуває поширення серед різних категорій товарів. Це можуть бути фасовані ґрунти, мінеральні добрива, комбікорми для сільськогосподарських тварин, гігієнічні наповнювачі та корми для домашніх улюбленців, пакети для фасування брикетів та пелет;  а серед харчових продуктів це упаковка для курячої тушки, пакети для морозива, овочеві пакети, і безліч інших призначень. Щодня на полицях магазинів ми бачимо величезний асортимент таких товарів і можемо гідно оцінити їх зручність і привабливий зовнішній вигляд. Пакувальні пакети дають повну інформацію про виробника, продукт, переваги товару і термін придатності. Таким чином, покупець отримує всю необхідну інформацію для покупки, а вдалий дизайн і зручне фасування допомагають правильно зробити вибір необхідного товару.

     Компанія «ГОЛД ПАК» пропонує розробити якісні пакувальні пакети саме для вашого продукту, з урахуванням його особливостей і вимог до зовнішнього вигляду. Ми підберемо і виготовимо для вас найкращі матеріали необхідного типорозміру, складу і товщини. А наші дизайнери грамотно втілять всі ваші ідеї і проведуть повний комплекс додрукарських робіт для створення унікального дизайну. Маючи багаторічний досвід у сфері виробництва гнучкої упаковки, раді запропонувати вам надійну співпрацю на взаємовигідних умовах.адреса: 46016 м Тернопіль, вул.Текстильна 28
e-mail: info@goldpak.com.ua
© 2007-2017 Компанія "ГОЛД ПАК",
+38 (0352) 40-05-24
+38 (0352) 40-25-16